I malý čin může hodně pomoci

I malý čin může hodně pomoci

“Děkujeme, ale my dýška nebereme…” Tuhle větu u nás v krámku slýcháte často. Pokud nám ale stejně dáte nějaké dýško, tak jej odkládáme do kasičky. Čas od času kasičku otevřeme a tyto peníze předáme tam, kde jsou zapotřebí. V minulosti jsme už takto podpořili útulek v Krásné Lípě a také spolek Pes nejvěrnější přítel. 

Nyní je opět ten čas…  Čas kdy se otevřela kasička a spočítaly jsme dýška od zákazníků. Celková nasbíraná částka je 7.372,- Kč! V našem třígeneračním obsazení krámku jsme se dohodly, že částku 7.000,- Kč rozdělíme na dvě poloviny (přebytek drobných je ponechán na další sbírku), tedy 3.500,- Kč poputuje do útulku Dogsy a stejná částka do Rolinky – koňského domova důchodců. Více informací o obou spolcích si můžete přečíst níže. 

Útulek Dogsy, z. s. 

Útulek se nachází v Jestřebí u České Lípy a byl založen za účelem pomoci psům v nouzi, ale v současné době se v útulku starají i o jiná domácí zvířata. 

Více informací: webové stránky útulku a Facebook (otevře se v novém okně)

Rolinka z.s. Koňský domov důchodců

Koňský domov důchodců se nachází v Křižanech, kde se snaží vytvořit klidné prostředí pro koně a poníky na dožití. Kromě koní tu zachraňují také hospodářská zvířata a kočky.

Více informací: webové stránky a Facebook (otevře se v novém okně). 

Děkujeme vám 🙏🏼

Milé zákaznice a milí zákazníci, děkujeme. Tento koloběh financí k dobrému úmyslu je možný jen díky vám ❤️

Láska plodí odvahu, umírněnost vytváří hojnost a pokora vytváří sílu.”

         – B. K. S. Iyengar –

Zdroje: https://utulekdogsy.cz/; http://www.rolinka.cz/; www.pixabay.com

Napsat komentář

Close Menu