Kdo se nám narodí v lednu 2021?

Kdo se nám narodí v lednu 2021?

Následující horoskopy se snaží odpovědět na otázku „Jaké bude mít vlastnosti a schopnosti človíček, který se nám narodí?“  Pro nalezení odpovědi bude použit výklad horoskopu, který je sestaven vždy pro okamžik uprostřed daného týdne. 

Datum narození v týdnu 1. - 3. ledna

Slunce je v 2 dekanu Kozoroha, což dává praktickou a vůdčí osobnost, sebestřednou, ale se sklonem ocenit řád, krásu a harmonii. Merkur jako večernice dává rozvážnost a opravdu velkou sebedůvěru, která, je daná i pozicí Slunce, a také konzervativní myšlení. Venuše jako jitřenka ve Střelci ukazuje nadšení, smysl pro spravedlnost, emotivní vystupování a velmi intuitivní jednání, které ale funguje pouze do okamžiku, než dojde ke konfliktu, pak se stahuje do sebe a je opatrný. Díky pozici Marsu na konci Beranu půjde člověka, plného energie, který dobře chápe a vše mu jde jakoby samo od sebe, což jej může vést k lenosti a zakrnění leckterých vloh. Poněkud horší vyjadřovací schopnost od Saturnu a Jupitera bude přinášet konflikty na úrovni nepochopení komunikace okolím. Postavení Uranu a Lilith v prvním dekanu v Býku ukazuje na rozhazovačnost a ušlé zisky právě pro horší schopnost předávat a zpracovávat informace. Neptun v Rybách dává rys celé generace – společenský člověk – platí po celý leden. Dalším generačním rysem je Cheiron na 6° Berana, což ukazuje na velmi silnou potřebu a snahu být vnímán jako individualita.

1. týden (1. - 3. leden)

Datum narození v týdnu 4. - 10. ledna

Slunce je na konci 2. dekanu Kozoroha, což dává praktickou a vůdčí osobnost, sebestřednou, ale se sklonem ocenit řád, krásu, a harmonii, což je ale poněkud slabší než v předchozím týdnu. Merkur se pohybuje v tomto týdnu přes pozici Pluta a je s ním celou dobu v konjunkci. To ukazuje na problémy v koordinaci pohybu, ale také na extrémní vyjadřování a uvažování. Kde se to projeví bude dáno přesnými okamžiky narození. Venuše dává, stejně jako předchozí týden, nadšení, smysl pro spravedlnost, emotivní vystupování a velmi intuitivní jednání, které ale funguje pouze do okamžiku, než dojde ke konfliktu, pak se stahuje do sebe a je opatrný. Mars přechází z Berana do Býka a tudíž se snižuje životní energie, člověk již nebude tak divoký, ale podpoří to sklon k finanční lehkomyslnosti a hýření, daný Uranem a Lilith v Býku a jejich akcentací horší vyjadřovací schopností danou vztahem na postavení Saturnu a Jupitera ve Vodnáři.

2. týden (4. - 10. leden)

Datum narození v týdnu 11. - 17. ledna

Slunce je ve 3. dekanu Kozoroha, ale a zejména celý týden v těsné konjunkci s Plutem ukazuje až fanaticky snaživého člověka se sklonem vše a všechny ovládat a manipulovat jejich životy. Merkur jako večernice ukazuje schopnost plánovat a ve spojení s Jupiterem, přes který v týdnu přechází, ukazuje na mohutnou schopnost komunikovat a pracovat s informacemi, ale ještě poněkud suchopárných myšlenek, omezených doznívající konjunkcí se Saturnem. Merkur v tomto případě vede k tomu, že člověk sám sebe bude „ukecávat“ ke špatným finančním investicím postavení Mars, Uran, Lilith v Býku. Lilith tomu dává nádech hry – člověk si myslí že finanční a materiální zabezpečení je vlastně jenom taková hra. Ale Uran sen dává to, jak se to najednou z té hry zvrtne v realitu.

3. týden (11. - 17. leden)

Datum narození v týdnu 18. - 24. ledna

Slunce se přehoupne do 1. dekanu Vodnáře a Sebestředný charakter a vůdčí osobnost přejdou v rozevlátého, družného a komunikativního člověka, slušňáka s láskou ke svobodě. Merkur se pohybuje druhým dekanem Vodnáře, kde je velmi silný a dává velice dobré pohybové a komunikační schopnosti, dobrou pohybovou koordinaci, velmi dobrou schopnost zpracovávat informace a sklon jednat s rozvahou. Sklon brát finanční a materiální zabezpečení jako hru, lehkomyslnost v této oblasti stále trvá, ale rozvážnost Merkuru zde dává šanci dostat se z těchto problémů, zatím šanci malou, ale přeci. Konjunkce Jupiter Saturn, která se dostává k pozici Slunce, tady ukazuje na časté změny názorů, nekonzistenci názorů, což má pořád stejný negativní dopad na neuspořádanost finanční situace.

4. týden (18. - 24. leden)

Datum narození v týdnu 25. - 31. ledna

Slunce stejně jako minulý týden dává rozevlátého, družného a komunikativního člověka, slušňáka s láskou ke svobodě. Merkur se dostává do 3 dekanu a to znamená, že vyjadřování i pohyb dostávají půvab, lednost a lehkost, přibývá však také schopnost vyjadřovat se cestou citů a pocitů, tj. Cestou estetickou. Jedinou další změnou proti předchozímu týdnu je větší šance ovlivnit finanční nestabilitu a to právě tou lehkostí pohybu a uvažování – vždy bude šance se z takového problému „vykecat“.

5. týden (25. - 31. leden)

Z čeho vycházím? V horoskopu je uvažována pozice Slunce  pozice všech dalších prvků mimo Lunu. Pozice jsou v případě rychlých prvků brány pouze jako znamení. Systém domů uvažován není.

Horoskop pro vás sestavil astrolog Ing. Vladimír Kapic. Více informací najdete na jeho stránkách na tomto odkazu (otevře se v novém okně) 🕉

Zdroje: Ing. Vladimír Kapic; www.cz-horoskop.cz; www.pixabay.com.

Napsat komentář

Close Menu