Kameny na podporu fyzické aktivity

Kameny na podporu fyzické aktivity

Kameny zvyšující energii při fyzické aktivitě

Existují kameny, které nám mohou dodat energii při fyzické aktivitě? V tomto článku se podíváme na čtyři základní kameny, které nám v této oblasti mohou pomoci.

Křišťál

Tento kámen působí jako katalyzátor, který urychluje výměnu energií. Negativní energii odebírá a pozitivní energií nás nabíjí. Křišťál také pomáhá udržet pozornost na rozdělanou činnost. Při závodě na 1000mil jsem měla křišťál s sebou jako náramek a k tomu ještě jeden kámen, který vám představím níže. 

Fluorit

Fluorit nám dodává sílu během fyzické aktivity, také podporuje vytrvalost a posiluje soustředění. Máte-li zpracovaný nějaký cvičební plán, tak vám fluorit pomůže nalézt sílu jej dodržovat a vytrvat ve vysněných cílech.

Avanturín

Pomocí tohoto kamene navazujeme těsné spojení s přírodou, s její oživující energií. Je to ideální kámen na procházky, souznění s přírodou, propojení těla, mysli a duše.

Čaroit

Čaroit je druhý kámen, který jsem měla s sebou na dlouhém závodě. Je to hlavně z toho důvodu, že čaroit učí nadhledu v nepřehledných a komplikovaných situacích, a také pomáhá udělat si jasno a krok za krokem řešit problémy, které se nám na první pohled zdají neřešitelné.

Pokud se vám kameny líbí a rádi byste si nějaké pořídili na podporu pohybové aktivity, podívejte se na náš eshop na tomto odkazu  🕉

Zdroje: Josef Pavel Kreperát, Skrytá moc drahých kamenů; Margaret Ann Lembo, Základní kniha krystalů, minerálů a drahých kamenů.

Napsat komentář

Close Menu