Knižní okénko: Indigový svět

Knižní okénko: Indigový svět

Kniha Indigový svět pojednává o tom, jak si můžeme vytvořit svou vlastní budoucnost, svůj svět, kde se naše sny a touhy začnou naplňovat a realizovat. K tomu je však nutné znát zákony Vesmíru, což autor Simon Loyd demonstruje na překvapivých zjištěních z kvantové fyziky, a přeměnit své myšlení na pozitivní, konstruktivní a tvořivé. Z mnoha metod, jež k tomu vedou, uvádí kromě principů a zásad pozitivního myšlení i způsoby komunikace ega s lidskou duší.

Stručný popis knihy

Na mnoha příbězích, jež autor posbíral po diskuzních serverech, pak popisuje, co a jak na tomto světě funguje, a nabízí čtenářům šablony, do kterých stačí jen doplnit vlastní představy o jejich budoucím životě a okamžitě ho začít realizovat. V této knize jsou také uvedeny tajemné a účinné techniky programování podvědomí, díky nimž si každý může hluboko do svého podvědomí vložit úspěch, bohatství, lásku a zdraví.

 

 

Indigový svět

Autor: Simon Loyd

Nakladatel: ANAG

Rok vydání: 2011

Počet stran: 216

Tato kniha může vypadat jako jedna z mnoha o pozitivním myšlení a vytváření si své vlastní reality. K této době mi však velmi sedí a moc se mi líbila, doporučuji ji k přečtení a k zamyšlení se nad textem. Podívejme se na krátký úryvek z knihy:

„Vnější svět je odrazem vaší mysli a každá myšlenka je tvůrčí. A jestliže každá, tak bohužel i ta negativní. Co si nepřejete, to si nepředstavujte a vůbec na to nemyslete. Kladné emoce zvyšují pozitivní energii, která je tvůrčí a realizační, my ji efektivně využijeme pro své cíle.“

Zdroje: Simon Loyd; www.databazeknih.cz.

Close Menu