Čištění a nabíjení kamenů – Labradorit

Čištění a nabíjení kamenů – Labradorit

Labradorit: Pomocník v náročných dobách

Labradorit nám pomáhá zejména v krušných dobách, kdy se zdá všechno marné a zbytečné, kdy propadáme depresím a ztrácíme smysl života. Také umí rozšířit naše obzory a vede nás krok za krokem k uskutečnění našich snů a cílů. Chrání nás před nepříznivými vlivy okolí, je to kámen meditace, intuice a aury.

Ze zdravotního hlediska tento kámen tiší bolesti páteře a kostí, zejména labradoritová voda úspěšně léčí revma a dnu, snižuje vysoký krevní tlak, stabilizuje srdeční rytmus a podporuje samoléčebný proces celého organismu.

Pozor, labradorit je “individualista” mezi kameny a nesnese ve své blízkosti žádný jiný minerál kromě vlastních druhů.

Vlastnosti kamene: Labradorit patří do skupiny sodnovápenatých živců plagioklasů, které jsou tvořeny proměnlivou směsí hlinitokřemičitanu sodíku a hlinitokřemičitanu vápníku. Labradorit krystalizuje v trojklonné soustavě, zpravidla jej však lze najít jako celistvý s charakteristickou měňavostí. Spektrolit je odrůda, jež se těží ve Finsku a vykazuje ještě daleko širší spektrum barevných odlesků.

Očista a nabíjení: Čistíme pod proudem vlažné vody a nabíjíme na nepřímém slunci.

Labradorit máme i na našem eshopu 😊 K nahlédnutí na tomto odkazu ❤️ 

Zdroje: Josef Pavel Kreperát, Skrytá moc drahých kamenů; Margaret Ann Lembo, Základní kniha krystalů, minerálů a drahých kamenů.

Napsat komentář

Close Menu