Živá voda aneb programování a přírodní filtrace vody

Živá voda aneb programování a přírodní filtrace vody

„Kdo se jí napije, ten se opět uzdraví.“ tahle věta je možná jen v pohádkách. Ale je tomu skutečně tak? Je možné programovat vodu podle vnějších podnětů a vytvořit si léčivou „živou vodu“?

Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Experiment, ve kterém svým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací. Dr. Emoto udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru. Z jeho výzkumu vyplynulo, že vodní krystaly mění svoji strukturu podle působení různých vnějších faktorů.

Podívejme se na změnu vodních krystalů po dvou zcela různých hudebních podnětech – Vivaldiho Čtvero ročních období a heavy metalu.

Vivaldi – Čtvero ročních období

Heavy metal

Podobně odlišné jsou zmrzlé krystaly vody při působení slov jakožto vnější energie. Na dalších dvou obrázcích se můžeme podívat na působení slov „Děkuji“ a „Jsi hlupák“.

Děkuji

Jsi hlupák!

Jak tedy můžeme vodu programovat? Zkuste si napsat slova, která nalepíte na sklenici či džbán. Také můžete zkusit položit různé obrazce pod džbánek, například květ života. Další variantou je vložit kameny do džbánku a nechat působit jejich vlastnosti na vodu. Skvělý kámen na přírodní filtraci vody je šungit, na programování vody ale můžete zkusit 
i křišťál, růženín či ametyst.

Obohacená voda 
(úryvek z knihy Dívka s havraními křídly)

“Naliju si čistou vodu do průhledné sklenice a chytím ji do obou dlaní. Představím si, jakým pěkným pocitem ji obohacuju. Většinou na sebe vezme představu nějakého zvířete, které tuto kvalitu má. Vybavím si ho pěkně do detailů a při pohybu. Někdy mi stačí jen jedno zvíře, jindy do vody otisknu třeba tři. Počkám tak dvě minuty, než se tato vlastnost prolne s vodou, a pak ji s radostí vypiju. Při pití si zavřu oči a vychutnávám, jak do mě proudí síla, kterou jsem si do vody nachystala.”

Zdroje: Masaru Emoto, The Message from Water; www.epochtimes.cz; Tereza Kramerová, Dívka s havraními křídly

Napsat komentář

Close Menu