Čištění a nabíjení kamenů – část 25. – Pouštní růže

Čištění a nabíjení kamenů – část 25. – Pouštní růže

Pouštní růže: Energie univerzální lásky

Pouštní růže je forma sádrovce, který vzniká v pouštních píscích vysrážením z kapilární vody. Tento kámen má velmi jemné vibrace, pomáhá v nás aktivovat učence, otevírá korunní čakru, čímž napomáhá učení a udržení složitějších informací. Prospívá také očištění myšlenek od čehokoliv, co nerezonuje s láskou.

Pouštní růže se hodí k meditacím, zesiluje totiž všechny pozitivní vibrace, také ochraňuje náš domov od všech negativních vnějších vlivů. Přináší s sebou energii univerzální lásky. Pomáhá harmonizovat čakry, navrácení rovnováhy fyzickému tělu a k uzdravení páteře a svalů, pozitivně ovlivňuje trávení a uklidňuje nervy. Je vhodná pro všechny, jež o někoho pečují nebo pracují s jinými lidmi.

Vlastnosti kamene: Forma sádrovce, jež vykrytstalizovala do růži připomínajících shluků lentikulárních krystalů smíchaných s pískem. Krystalizuje v suchých, písčitých oblastech a říká se mu též sádrovcová, nebo pouštní růže.

Očista a nabíjení: Čistíme jen v kouři (sádrovec je rozpustný ve vodě) a dobíjíme na nepřímém slunečním světle nebo v noci za úplňku. 

Pouštní růži máme i na našem eshopu 😊 K nahlédnutí na tomto odkazu (otevře se v novém okně). 

Zdroje: Josef Pavel Kreperát, Skrytá moc drahých kamenů; Margaret Ann Lembo, Základní kniha krystalů, minerálů a drahých kamenů

Close Menu