Jak vybrat kámen?

Jak vybrat kámen?

Výběr správného kamene může být někdy náročný, ale máme pro vás pár tipů na ulehčení výběru. Ať už vybíráte kámen pro sebe, nebo pro někoho jiného, tak zkuste chvíli jen sledovat kameny před Vámi, vnímat jejich energii a cítit, jak na Vás působí. Zkuste se sami sebe ptát: Jak na Vás ten daný kamínek působí? Jaké ve Vás vyvolává pocity? Jak na Vás “sedí” popis jeho vlastností?

Tipy na výběr kamene

1. Znamení zvěrokruhu – tento způsob je nejčastější při výběru kamene, popis kamenů k jednotlivým znamením najdete v tomto článku na blogu (otevře se v novém okně).

2. Účinky – existuje spoustu zdrojů, kde si můžete vyhledat kámen podle jeho účinků na dané problémy či situace, které vás trápí.

3. Vlastní pocit – zaujme-li vás nějaký kámen, zkuste jej podržet v ruce a vnímat, jak na vás působí. Může se objevit pocit tepla/brnění apod. Pozor, dejte jen na příjemné pocity, pokud máte pocit, že vás např. brní ruka až příliš, pak tento kámen není ideální!

4. Barva – výběr podle barvy je také velmi vhodný. Pokud máte pocit, že potřebujete např. kámen červené barvy, tak dejte na tento pocit. To platí i v případě, že vybíráte kámen pro někoho blízkého, zamyslete se nad tím, jaká barva by pro daného člověka byla vhodná.

5. Kyvadlo – správný kámen si můžete vybrat i pomocí kyvadla. Pokud s kyvadlem nepracujete, tak se stavte v našem kamenném krámku v Liberci a vhodný kámen vám zkusíme vybrat kyvadlem.

6. Intuice – výběr kamene podle vlastní intuice se zdá být nejpřínosnějším. Často se stává, že nás nějaký kamínek zaujme a při bližším studování jeho vlastností poznáme, že přesně odpovídá našim potřebám a naší životní situaci. Poslouchejte svou intuici ❤

Kamenná inspirace z našeho e-shopu

Close Menu